Produkty

Etiketovacie lepidlá COLLMEX sú prispôsobené špecifickým potrebám jednotlivých etiketovacích liniek tak, aby bola zachovaná stopercentná kvalita výsledného produktu. Jednotlivé typy lepidiel sú vhodné na suché, mokré, studené alebo teplé povrchy, sklenené, kovové, plastové materiály alebo kartóny. V ponuke sú lepidlá pre studené lepenie i tavné lepidlá. Niektoré naše produkty sú navrhnuté tak, aby odolávali opadávaniu etikiet vo vysoko vlhkom prostredí (CWR) alebo počas skladovania fliaš v ľade, kde sú chladené počas niekoľkých hodín (IWR).

Pre správny výber lepidla je Vám k dispozícii náš tím obchodno – technických špecialistov. Spoločnosť Collma doporučuje návštevu svojich technikov pred i počas prvého nasadenia lepidiel COLLMEX. Optimálny výber vhodného typu lepidla je realizovaný hlavne podľa parametrov etiketovacej linky, fyzikálnych podmienok lepenia a kvality povrchu.

Profesionálny servis

Spoločnosť Collma realizuje u svojich klientov okrem pravidelného servisu, tiež odborný, nadštandardný servis. Stretávate sa v rámci prevádzky s výkyvmi chodu etiketovacej linky? Máte podozrenie na neštandardnú šaržu etikiet alebo ich presušenosť? Využite možnosti nášho výskumného centra, ktoré sa v spolupráci s obchodnými manažérmi stará o Váš komfort.

Pre viac informácií nás kontaktujte na info@collma.sk .