Stretneme sa na OBALKO 9?

S potešením Vás pozývame na 9. ročník obalového kongresu #OBALKO, ktorý sa bude konať 14. – 15. októbra 2021 v Aquapalace Hoteli Prague v Čestliciach. Hlavnou tohtoročnou témou kongresu sú Tri dimenzie obalu.

OBALKO je jedným z najväčších stretnutí obalových profesionálov v strednej Európe. S našimi zástupcami sa môžete stretnúť v priebehu dňa na kongrese alebo na večernom Obalovom Business Mixeri.

Vstup na celý kongres je pre výrobcov a distribútorov baleného tovaru zdarma. Zaregistrovať sa môžete na www.obalko.cz/registrace.

Tešíme sa a do videnia na kongrese OBALKO!!

Na prvom mieste je kvalita

Rozšírili sme certifikáciu STN EN ISO 9001:2016 o vývoj a výrobu dezinfekcií. Sme hrdí, že nové odvetvie je súčasťou komplexu riadenia kvality, a dnes už potvrdené certifikátom. Politika kvality spoločnosti COLLMA je orientovaná procesne, smerom k zákazníkovi a k neustálemu zlepšovaniu. Systém manažérstva kvality je teda obhájený a uplatňovaný v týchto oblastiach:

Vývoj a výroba etiketovacích lepidiel a lepidiel pre papierenský priemysel a produktov pre printový segment. Vývoj a výroba dezinfekcií.

Týmto ĎAKUJEME všetkým kolegom, ktorí sa aktívne spolupodieľajú na tvorbe a udržiavaní systému a vnášajú ho do praxe.

Navštívte nás na virtuálnom stánku kongresu OBALKO

Opäť sme sa stali hrdým partnerom tentokrát už 8. ročníku kongresu OBALKO. Za normálnych okolností by sme sa stretli osobne v hoteli Aquapalace Hotel Prague. Tento rok je však výnimočný a kongres bude len formou online. Kongres sa koná už tento týždeň, 27.–28. 1., a môžete nás navštíviť na našom virtuálnom stánku. Stačí sa zaregistrovať na prístup k online prenosu: https://obalko.cz/registrace/ Potom môžete sledovať zaujímavý program a novinky z oblasti balenia a „zastaviť sa“ na našom virtuálnom stánku, kde máme pre vás pripravenú súťaž vo virtuálnom etiketovaní. Pre našich klientov a priaznivcov je vstup na celý kongres zdarma.

PF 2021

Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, strávených v rodinnej pohode a hlavne v plnom zdraví. Zároveň všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a prajeme úspešný nový rok 2021.

 

Zahájili sme produkciu dezinfekcie COLLMEX DISINFECT

Ani my nezaháľame a boju proti pandémii sme sa postavili čelom! Svoje dlhoročné poznatky z chemickej praxe sme uplatnili aj pri komponovaní dezinfekcie COLLMEX DISINFECT.

Dezinfekcia je profesionálna, registrovaná pod č. bio/1524/D/20/CCHLP a v súlade s odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie. Je univerzálna a určená na ruky, pokožku, predmety a povrchy. Je na báze až 80%obj. etanolu, čo umožňuje efektívne likvidovať vírusy, plesne a baktérie. Zároveň je obohatená o zvlhčujúce činidlá, ktoré zamedzujú vysúšaniu pokožky rúk.

A navyše príjemne vonia.

Nová produktová rada COLLMEX Ecoprint

Na životnom prostredí nám záleží, a toho sa držíme. Poďme spoločne tvoriť zelenú budúcnosť s produktami, ktoré sú komponované na báze prírodných materiálov tak, aby bol minimalizovaný dopad na životné prostredie.

Produkty COLLMEX Ecoprint sú určené pre polygrafický priemysel. Okrem ekologických hodnôt spĺňajú tiež náročné požiadavky pre komfortnú aplikáciu na stroji a očakávaný výsledný efekt finálneho produktu.

Pre viac informácií o konkrétnych produktoch nás neváhajte kontaktovať!

Oznam k mimoriadnej situácii ohľadom Covid-19

Vážení obchodní partneri,

vzhľadom k vyhláseniu núdzového stavu na území Slovenskej republiky bude servis a pohyb našich obchodných manažérov obmedzený.

Zároveň si Vás dovoľujeme ubezpečiť, že výroba bude prebiehať v štandardnom režime, a teda objednávky budú plnené v dohodnutých termínoch.

Ďakujeme za pochopenie.

Konferencia Optimalizácia baliaceho procesu v nápojovom priemysle

Začiatkom septembra 2019 sme usporiadali konferenciu Optimalizácia baliaceho procesu v nápojovom priemysle, na ktorej sa predstavili partneri a účastníci z európskeho regiónu.

V rámci prednáškových blokov sme spoločne hľadali riešenia pre optimalizáciu nákladov balenia v pivovaroch, pri zachovaní maximálnej kvality výsledného produktu a ekologickej udržateľnosti procesu. Zástupcovia pivovarov sa mohli inšpirovať pohľadom od dodávateľov vstupných materiálov, a takisto aj od kolegov z brandže. Hlavnými témami boli optimalizácia nákladov na energie baliaceho procesu a ekonomika, komfort, kvalita a udržateľnosť baliaceho procesu.

Príjemnú atmosféru dopĺňalo nádherné prostredie Vysokých Tatier.

no images were found