PODPORUJEME ORIENTAČNÝ BEH

Spoločenská zodpovednosť je na predných priečkach našej firemnej kultúry. Aj preto podporujeme aktivity, ktoré majú zmysel a prispievajú k zdraviu a pozitívnej spoločenskej energii. V rámci napĺňania firemných hodnôt sa spoločnosť COLLMA stala partnerom majstrovských a medzinárodných pretekov v orientačnom behu, ktoré sa uskutočnili v Kamennej Porube.

PF 2023

Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, strávených v rodinnej pohode a v plnom zdraví. Zároveň všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu v roku 2022 a prajeme úspešný nový rok 2023.

NA ŽIVOTNOM PROSTREDÍ NÁM ZÁLEŽÍ

Popri výrobe kvalitných produktov je potrebné myslieť aj na životné prostredie a životný cyklus každého výrobku a obalu. Aj preto je spoločnosť COLLMA súčasťou systému rozšírenej zodpovednosti výrobcov (RZV) a spolupodieľa sa na skvalitnení triedeného zberu odpadov. Vďaka tomu pomáhame šetriť primárne zdroje materiálov a prispievame k zlepšovaniu životného prostredia pre nás všetkých.

JUBILEJNÉ OBALKO 10

Radi by sme Vás pozvali na jubilejný 10. ročník obalového kongresu OBALKO, ktorý sa bude konať 13. októbra 2022 v Aquapalace Hotel Prague v Čestliciach. OBALKO je jedným z najväčších stretnutí obalových profesionálov v strednej Európe. Tento rok bude hlavnou témou FuturePack: zaostríme na budúcnosť balenia.

S našimi zástupcami sa môžete stretnúť na kongrese v priebehu dňa alebo na večernom Obalovom Business Mixéri.

Celý program kongresu nájdete tu: https://obalko.cz/program/

Zaregistrovať sa môžete tu: https://obalko.cz/registrace/

Vstup na celý kongres je pre výrobcov a distribútorov baleného tovaru zdarma.

Tešíme sa a do videnia na kongrese OBALKO!

PF 2022

Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, strávených v rodinnej pohode a v plnom zdraví. Zároveň všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu v roku 2021 a prajeme úspešný nový rok 2022.

Stretneme sa na OBALKO 9?

S potešením Vás pozývame na 9. ročník obalového kongresu #OBALKO, ktorý sa bude konať 14. – 15. októbra 2021 v Aquapalace Hoteli Prague v Čestliciach. Hlavnou tohtoročnou témou kongresu sú Tri dimenzie obalu.

OBALKO je jedným z najväčších stretnutí obalových profesionálov v strednej Európe. S našimi zástupcami sa môžete stretnúť v priebehu dňa na kongrese alebo na večernom Obalovom Business Mixeri.

Vstup na celý kongres je pre výrobcov a distribútorov baleného tovaru zdarma. Zaregistrovať sa môžete na www.obalko.cz/registrace.

Tešíme sa a do videnia na kongrese OBALKO!!

Na prvom mieste je kvalita

Rozšírili sme certifikáciu STN EN ISO 9001:2016 o vývoj a výrobu dezinfekcií. Sme hrdí, že nové odvetvie je súčasťou komplexu riadenia kvality, a dnes už potvrdené certifikátom. Politika kvality spoločnosti COLLMA je orientovaná procesne, smerom k zákazníkovi a k neustálemu zlepšovaniu. Systém manažérstva kvality je teda obhájený a uplatňovaný v týchto oblastiach:

Vývoj a výroba etiketovacích lepidiel a lepidiel pre papierenský priemysel a produktov pre printový segment. Vývoj a výroba dezinfekcií.

Týmto ĎAKUJEME všetkým kolegom, ktorí sa aktívne spolupodieľajú na tvorbe a udržiavaní systému a vnášajú ho do praxe.

Navštívte nás na virtuálnom stánku kongresu OBALKO

Opäť sme sa stali hrdým partnerom tentokrát už 8. ročníku kongresu OBALKO. Za normálnych okolností by sme sa stretli osobne v hoteli Aquapalace Hotel Prague. Tento rok je však výnimočný a kongres bude len formou online. Kongres sa koná už tento týždeň, 27.–28. 1., a môžete nás navštíviť na našom virtuálnom stánku. Stačí sa zaregistrovať na prístup k online prenosu: https://obalko.cz/registrace/ Potom môžete sledovať zaujímavý program a novinky z oblasti balenia a „zastaviť sa“ na našom virtuálnom stánku, kde máme pre vás pripravenú súťaž vo virtuálnom etiketovaní. Pre našich klientov a priaznivcov je vstup na celý kongres zdarma.

PF 2021

Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, strávených v rodinnej pohode a hlavne v plnom zdraví. Zároveň všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a prajeme úspešný nový rok 2021.

 

Zahájili sme produkciu dezinfekcie COLLMEX DISINFECT

Ani my nezaháľame a boju proti pandémii sme sa postavili čelom! Svoje dlhoročné poznatky z chemickej praxe sme uplatnili aj pri komponovaní dezinfekcie COLLMEX DISINFECT.

Dezinfekcia je profesionálna, registrovaná pod č. bio/1524/D/20/CCHLP a v súlade s odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie. Je univerzálna a určená na ruky, pokožku, predmety a povrchy. Je na báze až 80%obj. etanolu, čo umožňuje efektívne likvidovať vírusy, plesne a baktérie. Zároveň je obohatená o zvlhčujúce činidlá, ktoré zamedzujú vysúšaniu pokožky rúk.

A navyše príjemne vonia.